28 Şubatta ben
Zabıta’nın başörtülü ilk üst düzey memuruydum Müdür konumum gereği sürekli göz önündeydim ..Pek tabii ki basın mensuplarının ilgisini bekledim Ancak onlardan biri tören boyunca ilgisini Büro’nun açılışına değil bana yöneltti Yüzüme yüzüme flaş patlatıyor, adeta taciz ediyordu Hürriyet Gazetesinin bu tavrını yine de hayra yorduk Ertesi gün gazeteyi aldık ve asıl gerçeği gördük; Hürriyet Gazetesi büronun açılışını haber yapmamıştı O sadece Manşetten şu başlığı atmıştı; Tayyip’in Türbanlı Zabıta Memurları..